železniční trať Choceň - Vysoké Mýto - Litomyšl
místní dráha Choceň - Vysoké Mýto - Litomyšl

   Aktuality       Trať       Historie       Akce       Provoz       Entity   

Informace o stránkách místní dráha Choceň - Vysoké Mýto - Litomyšl

Optimalizace


Stránky jsou psány v jazyku HTML 4.01 Transitional, CSS a JS. Kódování stránek je windows-1250. Kód stránek je plně validní a vyhovuje standardům konsorcia www.w3c.org.

Známky validity kódu: Valid HTML 4.01 Transitional       Valid CSS!

Kliknutím na loga se provede validace stránek.

Stránky se bezchybně zobrazují v těchto prohlížečích:

Internet Explorer Mozilla Firefox Opera Netscape Mozilla
Internet Explorer Mozilla Firefox Opera Netscape Mozilla
verze 5.0 a vyšší všechny verze 7.02 a vyšší 7.1 a vyšší 0.9.8 a vyšší
testováno v: 3.0 až 7.0b2 testováno v: 0.9.3 až 1.5 testováno v: 5.01 až 9.10 testováno v: 4.7 až 8.0 testováno v: 0.7 až 1.7.2


Uvádím zde jen prohlížeče, které jsem zkoušel. Kompatibilitu správného zobrazení stránek by měl zaručit validní kód, případné odlišnosti či chyby jsou způsobeny nesprávnou interpretací kódu prohlížečem. Tento problém se týká především starých prohlížečů.

Kvalitu či věrohodnost stránek hodnotí ještě známky přidělené od vyhledávačů Google , Seznam a Jyxo. Jedná se o známky: PageRank (Google) nabývá hodnot 0-10, S-Rank (Seznam) nabývá hodnot 0-100 a JyxoRank (Jyxo) nabývá hodnot 0-255. Tyto hodnoty se dají zjistit po instalaci toolbarů na stránkách jednotlivých vyhledávačů - Google Toolbar, Seznam Lištička a Jyxo Toolbar. Pokud by jste nechtěli instalovat tyto toolbary, lze zjistit hodnotu PageRanku a S-Ranku například na stránkách společnosti i-asap.

Známky pro tyto stránky: PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Historie


Vznik stránek 31.1.2005.


Fotografie


Fotografie pocházející z digitálního fotoaparátu jsou upraveny na rozlišení 1024 x 768 pixelů. Od data 13.12.2005 jsou u nově přidávaných fotografií ponechávány EXIF informace. Z EXIF informací můžete pomocí prohlížeče obrázků např. IrfanView zjistit kdy a s jakými parametry nastavení fotoaparátu byla fotografie pořízena.


Toplist statistika


Copyright © www.chocen-litomysl.cz


Jakékoliv šíření obsahu těchto stránek v elektronické či tištěné podobě, i jejich částí, pouze se svolením autora.
Místní dráha Choceň - Vysoké Mýto - Litomyšl | ISSN 1803-6627 | Copyright © 2005 - 2015, www.chocen-litomysl.cz | kontakt